3
Posted March 3, 2012 by Jublo in Ideológie
 
 

Breitbart: ‘Obama bude zastavený’

A. Breitbart
A. Breitbart

Andrew Breitbart možno prekročil hranicu, ktorú nie vždy vnímame. Čiaru, ktorá delí blogera-novinára od aktivistu. Naposledy mu to bolo pripomenuté vo štvrtok.

Andrew bol mega-blogerom, novinárom, a aktivistom. Mal krásnu ženu a štyri deti. Nie tak dávno vo svojom príhovore verejne vyhlásil, že tieto voľby, bude Obama zastavený, nakoľko má videá z osemdesiatich rokov, ktoré terajšieho prezidenta zachytávajú v kruhu teroristov – ľavicových extrémistov, plánujúcich v USA komunistický diktát.

43 ročný Andrew Breitbart je teraz mŕtvy.

 

 

Podľa bývalého FBI agenta Larry Grathwohla, ktorého úlohou bolo v tom čase  infiltrovať skupinu vedenú Billom Ayersom (bombové útoky na Pentagon, federálne budovy, policajné stanice, atď.) v snahe spôsobiť kolaps vlády a otvoriť dvere Kube, Severnému Vietnamu, Číne a ruským vojskám, za účelom okupácie krajiny; šlo o vážnu hrozbu.

Grathwohl uvádza, aké opatrenia pripravoval Ayers pre Američanov, ktorí odmietnu, či vykážu rezistenciu voči prevratu. Riešením malo byť ”založenie edukačných stredísk na juhozápade krajiny,” za účelom dosiahnutia zmeny myslenia obyvateľstva. Na otázku čo urobí s tými, ”die hard” kapitalistami, ktorí konverziu na komunizmus odmietnu, Ayers uviedol, že budú musieť byť eliminovaní, čo prakticky znamenalo zavraždenie vtedy odhadnutých 25 miliónov Američanov v koncentračných táboroch.

Grathwohl poukazuje tiež na fakt, že väčšina ľudí v skupine stotožňujúc sa s takouto mierou brutality mala vysokoškolské vzdelanie z populárnych univerzít ako Columbia a iných popredných vzdelávacích inštitúcií.

Bolo šokujúce počúvať týchto ľudí, a predstavovať si logistiku eliminácie 25 miliónov ľudí – členmi skupiny, ktorá to myslela smrteľne vážne.

Obamova spojitosť s Billom Ayersom, B. Dohrnom a ďalšími radikálmi z vtedajšej éry, bola počas rokov viackrát dokumentovaná. Okrem iného, bol to práve Ayers, ktorý odštartoval Obamovu politickú kariéru. Ak by videá, ktoré chcel Breitbart zverejniť tesne pred smrťou predstavili Obamu v spoločnosti teroristov, ktorí chceli nastoliť brutálny komunistický diktát v USA, Obamove vyhliadky v blížiacich sa voľbách by boli okamžite nulové.

Po Breitbartsovej smrti zostáva otáznikom či sa spomínané videá dostanú na verejnosť.

Breitbart pred tromi týždňami vyhlásil, že videá má.

Existuje niekto kto sa o zverejnenie postará napriek štvrtkovej udalosti, ktorá by mohla byť dôkazom toho aké sú nebezpečné?

Michael Savage vo svojej rádio talk-show komentuje Breitbartsovu záhadnú smrť, a prilieva olej do ohňa diskusiou o prípadnej vražde, za ktorou by mohla stáť Obamova administratíva.

Je možné, pýta sa Savage svojich poslucháčov, že Breitbart sa stal podobnou obeťou, akých boli desiatky v Južnej Amerike počas sedemdesiatich rokov? Zabil Breitbarta srdcový infarkt vyvolaný substanciou ktorá tradične nezanechá stopy v krvi ani v tkanivách, alebo šlo o modernejší spôsob, kde stačí na krátku vzdialenosť na hruď človeka namieriť sofistikované zariadenie?

Vypočujme si Savageho komentár…

Audio clip: Adobe Flash Player (version 9 or above) is required to play this audio clip. Download the latest version here. You also need to have JavaScript enabled in your browser.

 

(Krátené..)

 

Zdroje:
newsdawn.net
infowars.com

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (8 votes cast)

Breitbart: ‘Obama bude zastavený’, 10.0 out of 10 based on 8 ratings


Jublo