0
Posted May 7, 2012 by Jublo in Veda a Výskum
 
 

Americká armáda chce vojakov s Mikročipom

PB
PB

Agentúra DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency) oznámila plán vytvorenia nano-čipov pre monitorovanie zdravotného stavu vojakov na bojisku.

Podľa správy Kate Knibbs z Mobiledia, účelom senzorov je predchádzať ochoreniam, ktoré u vojakov môžu viesť k medicínskym evakuáciám. To čo sa na prvý pohľad javí ako úspora a zvýšenie efektívnosti, u mnohých vzbudzuje obavy, že ide o prvý krok v scenári monitorovacieho mikročipu pre každého.


Bob  Unruh z WND hovorí o jednom z oponentov; K. Albrechtovej, spoluautorke SPYCHiPS,” ktorá uvádza:

Nikdy sa nestane, aby vláda so zbraňou pri vašej hlave oznámila, že budete mať monitorovací mikročip. Vždy zvolí cestu postupného zavádzania krok po kroku.

Podľa Albrechtovej ide o ďalší krok v snahe implantovať čip každému, monitorovať zdravotný stav a zároveň mnoho ďalších oblastí nášho bytia. Mikročipy prenikli do našich životov, povedala. Napríklad v prípade domácich zvierat. Už len táto skutočnosť uľahčuje požadovať to isté pre ľudí. Očakávali sme, že osoby s obmedzeným pohybom ako väzni a vojaci, budú prvými kandidátmi pre tento druh požiadavky. Vlády žijú v nádeji, že to u ostatných povedie k všeobecnej akceptácii.

Zaujímavý je postoj mladšej generácie, keď vidíme ako si neskladá puzzle. Často s tým nemajú problém.

Prečo by sme nemali byť
monitorovaní?

Pýtajú sa.

Blíži sa čas, keď budeme musieť progresom typu ”Krok-Sun-Krok” povedať rozhodné NIE!

Stačí prijať analógiu cestovania vlakom. Ak sme v Kalifornii a nechceme skončiť v New Yorku, v nejakom bode budeme musieť urobiť rozhodnutie a z vlaku vystúpiť, nakoľko po každej zastávke sme k NY bližšie.

Albrechtová sa podieľala na projekte vytvorenia StartPage, (internetová pátračka) ktorú už využíva niečo vyše dvoch miliónov ľudí. Hlavným prínosom je rešpektovanie súkromia a fakt, že nezaznamenáva ani len IP, čim sa nemôže pochváliť Google, ktoré informáciami o nás zapĺňa gigantickú databázu.

Nedivme sa potom, že korporácie a vláda hromadia šokujúce množstvo osobných informácií o našich záujmoch, rodinných pomerov, politických preferenciách, zdravotnom stave.

O frekvencii ”rôzneho styku,” ehm… do kelu…
Je to nevinné? Nie je. Je to otázka života a smrti. Nášho života. A našej smrti.

 

Top komentár:

Ak sa raz necháte označkovať, značku už nikdy nesnímete z duše. Otroci potrebujú list vlastníctva..

 

Preklad podkladov: VV

 

Zdroje:
worldnetdaily.com
infowars.com

 

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (6 votes cast)

Americká armáda chce vojakov s Mikročipom, 10.0 out of 10 based on 6 ratings


Jublo