0
Posted May 13, 2012 by aiall in Ľudia
 
 

Olympijská paranoja je zameraná na protestujúcich

olympic-torch-flame-runner-hold-sky-modern-olympic-logo-t-shirt-african-olympian-photo
olympic-torch-flame-runner-hold-sky-modern-olympic-logo-t-shirt-african-olympian-photo

UK si bere příklad z Hitlera, hodlá před Olympijskými hrami uvěznit předpokládané kriminálníky. Londýn 2012 je o politice a strachu.

Ve šlépějích Adolfa Hitlera, který nechal nežádané lidi a politické nepřítele zatknout a uvěznit ještě před Olympijskými hrami v Berlíně r. 1936, hrozí britská vláda uvězněním prostestujících, kteří poruší zákazy vstupu do blízkosti olympijských míst činu.

„Britská vláda hodlá zatýkat protestující před letními olympijskými hrami, a prvním soudním příkazem je zákaz vstupu na olympijské události aktivistovi z Occupy. Bezprecedentní bezpečnostní opatření před hrami se dají označit jako nadmíru vysoká“, říká RT.

Jeden z takových zákazů byl vydán 29letému Moricu Moorovi, který spáchal významný čin tím, že protestoval proti tréninkovému basketbalovému kurtu stavěnému blízko Olympijského parku ve Východním Londýně. Hrozí mu 5leté vězení, pokud vstoupi „blíže než 100 yardů k olympijským sportovištím, ubytovnám účastníků, organizátorů či diváků a na cesu olympijské pochodně.“

„Myslím, že je to šílené. Myslím, že to ukazuje převažující stav vědomí v naší vládě a ve světě, a to je stav strachu – strachu a ovládání,“ řekl Moore televizi RT.

Při zatýkání potenciálních potížistů před hrami se britská vláda inspirovala u nikoho menšího než u samotného nacistického vůdce Adolfa Hitlera.

Ve snaze „vyčistit“ Berlín před olympiádou v r. 1936 německé ministerstvo vnitra oprávnilo šéfa berlínské policie, aby zatkl všechny nežádoucí – zejména cikány – před hrami a dal je do detenčních táborů. V táborech byli uvěznění i političtí nepřátelé.

Hitler také využil události k instalaci rané formy kamerového systému, ale nic se nevyrovná smrtícímu sevření Velkého Bratra, které bude uvedeno v činnost, aby vysledovalo zamýšlené zločiny ještě předtím, než k nim dojde.

Navíc, jak poznamenává Tom Chivers, průvod s olympijskou pochodní byl ve skutečnosti vynalezen nacisty a nemá nic společného se starým Řeckem. Známý olympijský symbol pěti kruhů byl také vytvořen nacisty.

Stejně jako v roce 1936, kdy se průvod olympijské pochodně setkával s protesty, „které byly s tradiční brutalitou potírány místními bezpečnostními službami“, s každým, kdo se pokusí využít průvodu r. 2012 k upoutání pozornosti na svoji kauzu, bude naloženo podobně.

Olympijské hry představují o trochu více než příležitost pro vládu, aby vystavila svůj arsenál drakonické technologie a potlačujícíh bezpečnostních opatření, která jsou ospravedlněna hrozbou terorismu, a přesto jsou ve skutečnosti určena k vytváření poddanosti a pokročilého policejního státu.

Už je vidět povrch vzdušných raket, instalovaných na střechu bytového domu, aby odstrašily imaginární letecké síly Al – Kajdy, a na místa olympijských události jsou instalovány scannery „nahého těla“ vydávající radiaci.

Londýn 2012 nemá skoro nic společného se sportem, ale téměř vše společné s politikou strachu – takže není překvapením, že bezpečnostní přípravy kolem události jsou vypůjčeny z nacistického vzoru.

Dodatek: V Londýně bude instalována i sonická (zvuková) nesmrtící zbraň k rozptylování davů.

Orgo-net.blogspot.com

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (3 votes cast)

Olympijská paranoja je zameraná na protestujúcich, 10.0 out of 10 based on 3 ratings


aiall